→O MNE
Volám sa Mária Hetešová, som mamou troch detí a odmalička veľmi rada tvorím.
Po skončení školy som sedem rokov pracovala v keramickom ateliéri až do nástupu na materskú “dovolenku” :). V tomto období som začala šiť kabelky, háčkovať hračky, vyrábať šperky a túto moju staronovú vášeň som pretavila do svojej značky myMind, ktorá funguje už od roku 2008.

Toto som ja...

 

→O ATELIÉRI
V roku 2019 sa mi sen stal skutočnosťou! Založila som si živnosť a začala tvoriť v plnom prúde. V Bratislave, na Lamačskej ceste, som si začala prenajímať krásnu miestnosť a myMind dostalo svoj vlastný priestor.
Môj milovaný ateliér... miesto pokoja a harmónie, miesto nápadov a myšlienok meniacich sa na skutočnosť…
S niektorými z vás som sa tam mala možnosť stretnúť na kurzoch šitia :).

 

→O ZNAČKE MyMind:
Prečo práve myMind? Ako názov iste napovedá, je vyjadrením niečoho môjho, vlastného, niečoho zo mňa, z mojej hlavy, z mojej mysle… a to ma sprevádza po celý čas.
A o to ide, robiť veci podľa seba... V každom človeku je niečo jedinečné a každý človek vie vytvoriť niečo jedinečné, tak hor sa do práce! :)
Snažím sa tvoriť tak, aby každá vec bola neokukaná, niečím výnimočná a nápaditá. Hoci nemám masívnu produkciu, v obchodíku nájdete neustále niečo nové.

Pokiaľ mi to materiál umožňuje, nebránim sa šitiu na objednáku - napríklad keď si zákazníčka želá kabelku v inom farebnom prevedení alebo pocitovú brošničku s inou myšlienkou, rada jej želaniu vyhoviem :). 

→POĎAKOVANIE
Ďakujem všetkým, čo si vybrali vecičku práve z tvorby myMind, je to pre mňa česť.
Ďakujem mojim stálym zákazníčkam a zákazníkom, že sa ku mne vracajú, lebo sú dôkazom ich spokojnosti a existencii myMind dávajú zmysel.
Ďakujem aj za milé hodnotenia. Najviac ma teší, že oceňujete rukopis myMind.
Ďakujem za povzbudivé komentáre a za všetky palce hore, lebo ma povzbudzujú a motivujú do ďalšej tvorby.
V neposlednom rade by som sa chcela zo srdca poďakovať všetkým, ktorí mi v začiatkoch akýmkoľvek spôsobom pomohli; všetkým, ktorí mi verili a fandili mi; všetkým, ktorí mi dopriali splniť si sen...